GLOBAL BIZNES to nowoczesne biuro rachunkowe, które ma na celu zapewnić klientowi pełną obsługę księgową i kadrowo-płacową, a jednocześnie nieść dodatkowe korzyści płynące z wykorzystania nowoczesnych technologii, których podstawą jest INTERNET.

TRADYCYJNE USŁUGI KSIĘGOWE

Świadczymy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową ( prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów i innych, ewidencji ryczałtu, obsługi kadrowo-płacowej, sporządzanie różnego rodzaju sprawozdań wymaganych przepisami prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości, reprezentowanie podatnika – klienta przed organami podatkowymi, konsultacje związane z działalnością gospodarczą). Nasze biuro znajduje się w Miliczu, przy ul. Poprzecznej 14. Zapraszamy!

INTERNET

Świadczenie usług odbywa się z dowolnego miejsca, w którym możliwe jest połączenie z Internetem, poprzez dostęp do tzw. "zdalnego pulpitu", na którym zainstalowane są programy księgowe i dane firm-klientów. Również klient posiada dostęp do swoich danych za pomocą Internetu przez 24h/dobę.

KONTAKT

Kontakt z klientem naszego biura odbywa się w trojaki sposób w zależności od indywidualnych potrzeb: - w siedzibie naszej firmy - zapraszamy do naszego biura w Miliczu, przy ul. Poprzecznej 14; - w siedzibie Klienta - ustalamy indywidualne terminy i miejsca spotkań i przekazywania dokumentów; - przez Internet - wykorzystujemy INTERNET (komunikatory, poczta e-mail), TELEFON, FAX, do komunikowania się, a dokumenty przekazujemy za pośrednictwem kuriera.

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych – certyfikat nadawany przez MinistraFinansów nr 39531/2010 oraz ubezpieczenie OC działalności gospodarczej w PZU S.A.ul. Poprzeczna 14a
56-300 Milicz
tel: 608-377-172
biuro@globalbiznes.com.pl